Televizní informační kanál Bohumín

informační lišta pozvánek, akcí a zpráv

Jste spolek, nezisková organizace, klub nebo parta nadšenců a pořádáte v Bohumíně zajímavou nekomerční akci nebo událost určenou široké veřejnosti? Oslovte Bohumíňáky prostřednictvím TV obrazovky. Pošlete krátké info a my ho zveřejníme ve vysílání. Tvořte spolu s námi obsah on-line informační lišty bohumínské televize.

POZVÁNKY ZDARMA

Pořádáte-li v Bohumíně nekomerční akci určenou široké veřejnosti, neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vaši pozvánku ZDARMA zveřejníme! Pište na tik@mubo.cz.

Infolišta je součástí videotextového zpravodajství, které vyplňuje prostor mezi Zpravodajstvím a dalšími obrazovými pořady. Videotext vysíláme až 17 hodin denně, infolišta ve spodní části obrazovky je ve vysílání prakticky non-stop. Zveřejňujeme v ní aktuální zprávy z Bohumína a přehled kulturních, sportovních a společenských akcí.

Videotext se na obrazovce Televizního informačního kanálu Bohumín objevuje od vzniku televize v srpnu roku 1999.

VIDEOTEXTOVÁ REKLAMA

Formou videotextových stránek nabízíme prostor pro prezentaci osob, podnikatelů, velkých i malých firem apod. Podrobnosti zjistíte v sekci reklama nebo na tel. 553 810 106, kontaktní osoba Marek Spáčil, marek@tvmarko.cz.

publikováno:     zpět
 

kde nás najdete

  poštovní adresa
Televizní informační kanál Bohumín
náměstí T. G. Masaryka 226
735 81 Bohumín

  telefon, e-mail, URL
redakce zpravodajství: 553 810 105
reklama, komerční projekty: 553 810 106
SMS: + 420 777 810 305 (tvar SMS: TIK_ a váš dotaz)
www.tik.tvmarko.cz, tik@mubo.cz

(c) 2011 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.