Televizní informační kanál Bohumín

Město Bohumín 2019: CT přístroj, boulder stěna i příběhy obyčejných lidí

Boulder lezecká stěna byla jedním z námětů občanů v anketě, kterou Bohumín vyhlásil před dvěma lety. Vloni v dubnu se děti i dospělí dočkali a ve sportovní hale Bosporka můžou trénovat lezení bez lana na malých skalách nízko nad zemí. I to připomíná obrazové kalendárium roku 2019, které Televizní informační kanál Bohumín odvysílá od soboty 22. února.

Obrazové kalendárium v 16 minutách mapuje měsíc po měsíci nejzajímavější události v Bohumíně, celkově je jich více jak čtyřicet. „Město v roce 2019 hospodařilo s rekordním rozpočtem 950 milionů korun, který skončil přebytkem. To nám umožní letos realizovat další užitečné akce,“ připomněl starosta Bohumína Petr Vícha.

Mezi vybranými událostmi roku 2019 jsou například vybudování nového CT přístroje v nemocnici, první masopustní průvod v novodobé historii města, první bohumínský gastrofestival a nechybí ani novinky pro sport a volný čas, jako například pumptracková cyklodráha. Sestřih připomene taky titul Regionální potravina pro pivo ze Skřečoně a cestu dvou mladíků na babetách z Bohumína do italského Bibione.

Televizní informační kanál Bohumín pořad uvede od soboty 22. února v síti kabelových operátorů JaryNET, PODA, a Nej.cz (RIO Media). Kalendárium sledujte po pořadu Zpravodajství, který začíná každou sudou hodinu. Televize ho zařadí taky do rozšířeného bloku Bohumína na stanici LTV Plus (31. kanál DVB-T2), který začíná v 7:30, 13:30 a 19:30 hodin.

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Z pořadu Město Bohumín v roce 2019.

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.