Televizní informační kanál Bohumín

Bohumínská televize TIK slaví dvacáté narozeniny

Srpen 1999, tehdy se vám poprvé představila vaše televize - Televizní informační kanál Bohumín. Ano, už je tomu 20 let kdy vás uvítala z obrazovky moderátorka Katherini Davasová s prvním bohumínským zpravodajstvím.

Od té doby se vám hlásíme pravidelně s novými zprávami. Už 20 let Vám přináší naši moderátoři důležité informace z vašeho města i z vaší ulice. Už 20 let jste našimi rovnocennými partnery. Oslavte 20 let bohumínské televize spolu s námi. Po celý rok 2019 budeme přinášet pohledy do historie vaší televize a vašeho města. V desetiminutových pořadech si připomenete čím žil Bohumín v roce 2000. Výběr reportáží sestavíme z aktuálního ročního období.

I díky Vám je tady bohumínská televize již 20 let. My slavíme, ale dárky dostanete Vy. Na všechny, kteří se aktivně zapojí do naší soutěže formou B reportéra máme připraveny hodnotné ceny. Natáčejte videa z dění ve svém okolí a zašlete je prostřednictvím své on line úschovny dat na náš e-mail. Ta nejlepší videa odvysíláme ve speciálním pořadu. Kromě toho všechny B reportéry zařadíme do slosování o věcné ceny. Bližší informace k soutěži B reportér najdete na našem webu. Těšíme se na vaše videa a hlavně na to, že oslavíte 20 let bohumínské televize spolu s námi!

   Staň se B reportérem a vyhraj zajímavé ceny

Marek Spáčil
režisér, TV Marko

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Moderátory byli v počátcích Petr Hrčka, Iva Molnárová a Katherini Davasová. Katherini (zcela vpravo) byla vůbec první moderátorkou TIK Bohumín.

  Moderátor Petr Hrčka a režisér Marek Spáčil.

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.