Televizní informační kanál Bohumín

Centrem Bohumína se poběží už po dvaadvacáté

Po dvaadvacáté se závodníci všech generací postaví na start Běhu ulicemi města Bohumín. Jedna z největších sportovních událostí sezóny se koná tradičně v den státního svátku, 8. května. První start bude v 10 hodin. Běh ulicemi Bohumína nabídneme v přímém přenosu v TV a na internetu.

Mediálním partnerem je bohumínská televize – Televizní informační kanál Bohumín a TV Marko. Diváci mohou přímý přenos z náměstí sledovat v síti kabelových operátorů a také na internetu. „Běh ulicemi města nabídneme v síti kabelových operátorů JaryNet, Poda a RIO Media. Živý obraz nebude chybět ani na našem webu www.tvmarko.cz,“ sdělil Marek Spáčil ze studia TV Marko, které přenos zajišťuje. Bohumínská televize má také záštitu nad jednou z kategorií, „Běh TV Marko“ je na programu v 11:10 hodin.

Startovné je zdarma. Závodníci až po kategorii staršího žactva, kteří se umístí na stupních vítězů, obdrží tričko, případně jinou cenu a medaili. Vybrané kategorie získávají finanční odměny a další ceny. „Vypisujeme peněžitý bonus za překonání rekordního času v běhu mužů a žen do 35 let na jednu míli a v běhu starších žákyň,“ láká k účasti Ondřej Veselý z pořádajícího Atletického klubu Bohumín.

Nejkratší trať, pro rodiče s malými dětmi, měří 100 metrů. Nejdelší úsek, kterým bude jedna míle, má hodnotu 1609 metrů a poběží ho muži a ženy v hlavních věkových kategoriích. Slavnostní zahájení proběhne v úterý 8. května v 9:50 hodin, první start je na programu přesně v 10 hodin. Závodníci se mohou k běhu registrovat na místě v den konání vždy nejpozději 30 minut před startem dané kategorie.

PŘÍMÝ PŘENOS z místa závodu (v den konání, úterý 8. 5. 2018 od 10:00)
událost na sociální síti (AK Bohumín)
harmonogram startů kategorií (AK Bohumín)

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Běh ulicemi města.

  Běh ulicemi města.

  Ze závodu nabídneme TV přímý přenos.

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.