Televizní informační kanál Bohumín

Natoč zajímavé video a staň se B reportérem bohumínské TV

Bohumíňáci mohou od března autorsky vstupovat do vysílání místní televize. Stačí vzít do ruky mobil nebo foťák, natočit krátké video a poslat ho do redakce. Nejlepší a nejzajímavější videa „B reportérů“ se objeví v programu Televizního informačního kanálu Bohumín.

Natáčej videa z dění ve svém okolí. Ukaž průběh akce svýma očima. Pochlub se unikátními záběry. B reportér, který natočí video v celkové délce do 2 minut a pošle ho do redakce, se automaticky dostane do slosování o zajímavé ceny.

„Volnočaosvá videa v době moderních telefonů už dnes natáčí kde kdo a mnohdy je škoda, že je pak nevidí víc lidí. Autoři, kteří se stanou B reportéry, mohou ukázat exkluzivní události, akce a nápady v Bohumíně a okolí, kde za běžných okolností zpravodajská kamera chybí,“ říká autor projektu Marek Spáčil z bohumínské televize. Podrobnosti k B reportérovi najdete na stránce projektu B reportér.

Videa (stopáž do dvou minut) mohou autoři posílat prostřednictvím on-line úschovny (například uschovna.cz, leteckaposta.cz a další) na e-mail tik@mubo.cz.

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.