Televizní informační kanál Bohumín

Bohumín v roce 2017 nejen městem rekordů

Bohumín se v roce 2017 stal městem rekordů, Bohumíňáci rovnou třikrát vytvořili nové české "nej". A také oslavy výročí prvního příjezdu vlaku do Bohumína, větší počet uzavřených manželství, návrat fotbalistů do divize, nový vyhlídková věž u Odry. Kalendárium roku 2017 uvede bohumínská televize po Zpravodajství v týdnu od 10. do 16. února 2018.

Malérečka Eva Holeszová s dcerou vyrobily 3091 kraslic, to je nejvíc v republice. Školáci zase zvládli hromadnou rytmickou hru Bim-Bam-Bidi, bylo jich přesně 945, a na podzim přibyl rekord v počtu lidí s reflexní páskou na ruce. Přišlo jich 735.

Bohumíňáci si také veřejnou anketou určili priority příštích pěti let. Nejvíce podporují záměr rozšiřování možností rekreace u místních jezer, nemocnici, nový lesopark Na Panském a zvažovaný dopravní terminál u nádraží.

Televizní informační kanál Bohumín pořad uvede od soboty 10. února v síti kabelových operátorů JaryNET, PODA, a RIO Media. Kalendárium sledujte po pořadu Zpravodajství, který začíná každou sudou hodinu.

Pořad Zpravodajství diváci najdou také ve videoarchivu televize na adrese www.mesto-bohumin.cz/videoarchiv

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Z pořadu "Město Bohumín v roce 2017".

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.