Televizní informační kanál Bohumín

Bohumínská TV odvysílá živě 21. ročník Běhu ulicemi města

On-line registrace účastníků Běhu ulicemi města spuštěna. Přihlásit se na start 21. ročníku oblíbeného sportovního podniku můžete z pohodlí domova na webu www.ak-bohumin.cz. Děti, školáci a dospělí budou v samotném centru Bohumína závodit tradičně v den státního svátku 8. května.

Závodníci se mohou k běhu registrovat na místě v den konání vždy nejpozději 30 minut před startem dané kategorie, anebo vše vyřešit už nyní, pohodlně z domova. „On-line registrace na adrese www.ak-bohumin.cz/registrace/ je jednoduchá. Pak už jen stačí si v den závodu rychle a bez fronty vyzvednout svou startovní kartičku na info tabuli u prezentace, která se nachází v prostoru před kavárnou na náměstí. Upozorňujeme ale, že muži, ženy a starší žákyně, si musejí k pracovníkům prezentace přijít pro startovní číslo,“ říká za vedení klubu Ondřej Veselý.

Tratě závodu pro rekreační i kondiční sportovce povedou kolem náměstí T. G. Masaryka (před radnicí). Nejkratší trať, pro rodiče s malými dětmi, měří 80 metrů. Novinkou je nejdelší úsek, kterým bude jedna míle. 1609 metrů poběží muži a ženy v hlavních věkových kategoriích. Na účastníky čekají věcné i finanční odměny, občerstvení a doprovodný program.

Mediálním partnerem je bohumínská televize – Televizní informační kanál Bohumín a TV Marko. Diváci mohou přímý přenos z náměstí sledovat v síti kabelových operátorů a také na internetu. „Běh ulicemi města nabídneme v síti kabelových operátorů JaryNet, Poda a RIO Media. Živý obraz nebude chybět ani na našem webu www.tvmarko.cz,“,“ sdělil Marek Spáčil ze studia TV Marko, které přenos zajišťuje. Po odvysílání se záznam akce objeví na internetu v televizním archivu. Bohumínská televize má také záštitu nad jednou z běžeckých kategorií. „Běh TV Marko“ je na programu v 11:10 hodin.

Největší sportovní soutěž ve městě, která se tradičně koná v Den osvobození, vznikla v roce 1997. Každoročně se běhu průměrně účastní pětistovka malých i velkých sportovců. Organizátorem Běhu ulicemi města je Atletický klub Bohumín s podporou města, partnerů a sponzorů.

Slavnostní zahájení proběhne v pondělí 8. května v 9:50 hodin, první start je na programu přesně v 10 hodin. Do třetího desetiletí velká květnová sportovní akce vstupuje s novým logem.

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Běh ulicemi města.

  Běh ulicemi města.

  Ze závodu nabídneme TV přímý přenos.

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.