Televizní informační kanál Bohumín

Události i lidské příběhy v kalendáriu Město Bohumín 2014

Nové rekordy, nové stavby, nová přátelství a nevšední události. Takový byl rok 2014 v Bohumíně a jeho podstatnou část zachytily kamery místní televize. Kalendárium vybraných okamžiků v pořadu „Město Bohumín 2014“ Televizní informační kanál uvede od soboty 7. února v síti kabelových operátorů a ve videoarchivu na webu města.

Obrazové kalendárium z produkce videostudia TV Marko v 17 minutách mapuje měsíc po měsíci události v Bohumíně. Celkový počet vybraných okamžiků přesáhl číslo čtyřicet. „Zařadili jsme mezi ně všem dobře známé události, jako například otevření nové sportovní haly nebo Mauglího stezky pro děti v parku. Našemu kalendáriu ovšem nechybí ani lidské příběhy, například originální svatba manželů Krenžolkových s kolonou vojenské techniky uprostřed města nebo příběh nálezce, který v Bohumíně našel větší sumu peněz a poctivě ji vrátil,“ uvádí autor pořadu Lukáš Kania.

Kalendáriem „Město Bohumín v roce 2014“ provázejí Nikola Birklenová a Lukáš Kania, spolupracovali Marek Spáčil, Martin Válek a Tomáš Válek. Televizní informační kanál Bohumín pořad uvede od soboty 7. února v síti kabelových operátorů JaryNET, PODA, a RIO Media. Kalendárium sledujte po pořadu Zpravodajství, který začíná každou sudou hodinu. Pořad diváci najdou také ve videoarchivu televize na webu www.mesto-bohumin.cz/videoarchiv.

Pro Televizní informační kanál Bohumín byl rok 2014 ve znamení polokulatého jubilea. Televize začala vysílat v srpnu 1999 a vloni oslavila 15. narozeniny. Při té příležitosti vyhlásila fotosoutěž, do které diváci poslali přes 260 snímků. Lidé zasílali fotografie na téma „Já, Bohumín a bohumínská televize“. Jejich úkolem bylo, aby se vyfotili kdekoli ve městě, tam, kde se jim líbí nebo kde sportují, odpočívají a podobně. Vylosovaný vítěz soutěže získal tablet.

Redakce zpravodajství
Televizní informační kanál Bohumín

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  pohled do centra Bohumína

(c) 2014 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.