Televizní informační kanál Bohumín

Olga Szotková

Svět médií a sdělovacích prostředků Olgu Szotkovou okouzlil. K práci v podnikovém rádiu a firemním časopisu si v srpnu 2010 přidala také povolání televizní moderátorky. Ve Zpravodajství TIK Bohumín se poprvé představila 18. září 2010, tehdy ještě jako Olga Puchovová. V květnu 2011 se vdala a stala se z ní Olga Szotková.

Po ukončení Gymnázia v Bohumíně Olga pokračovala ve studiu dvouletého pomaturitního studia na Obchodní akademii v Českém Těšíně. Od roku 1995 pracovala v bohumínské firmě v ŽDB GROUP a.s. Mimo jiné se zde věnovala práci v podnikovém rozhlasu a tištěném informátoru. Volný čas věnuje synovi, manželovi, sportovním aktivitám a kulinářství.

doba působení v bohumínské televizi
Od srpna 2010 do června 2011.

co mě přivedlo k práci v televizi
Při mé práci v ŽDB GROUP a.s. jsem se věnovala přípravě vysílání podnikového rozhlasu a zajištění obsahu podnikového zpravodaje. Po oslovení TIK Bohumín s nabídkou moderování Zpravodajství jsem si řekla, že tato práce s televizním vysíláním může být zajímavá. Člověk by se měl stále nějak rozvíjet a proč nezískat další zkušenosti.

profesní krédo nebo motto, kterým se řídím
Každá zkušenost se může někdy hodit.

kdo, popřípadě co mě dokáže naštvat
Nesnáším lhaní, a proto nemám ani ráda, když mi někdo nutí svoji „pravdu“.

co mi naopak dokáže udělat radost
Jsem ráda, když mí blízcí a přátelé jsou šťastni a když cítím kolem sebe tu správnou pohodu. Snažím se netrápit maličkostmi, které nám můžou zkazit den. Život utíká strašně rychle a jak se říká, nikdy nevíte, kdy Vám osud nachystá Váš poslední den.

oblíbený televizní pořad
Pokud mám doma volnou chvilku, tak ráda něco upeču či uvařím. Takže když mám chuť se dívat na televizi, jsou to nejčastěji pořady o vaření. Z těch aktuálních třeba Prostřeno, Ital v kuchyni nebo Ano, šéfe, které už bohužel skončilo.

hobby
Pokud je venku hezky, tak jízda na kole. Také zkouším squash a badminton. A protipólem je již zmíněné vaření a pečení - s tím souvisí i zkoušení nových ingrediencí a samozřejmě chutí.

kniha, kterou jsem naposledy četla
V poslední době nemám moc času na čtení a když se dostanu ke knížce, tak si chci u ní oddechnout. Takže se jedná spíše o romány pro ženy.

člověk, kterého si nejvíce vážím
Jsou to moji rodiče. Při výchově syna zpětně obdivuji jejich velkou trpělivost.

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Olga Szotková

  Olga Szotková v pořadu Zpravodajství.

(c) 2011 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.