Televizní informační kanál Bohumín

Karolína Římanová

Karolína Waszková Římanová byla v pořadí osmou tváří, která se na obrazovce bohumínské televize objevila v roli průvodkyně pořadu Zpravodajství. V TIK Bohumín působila v letech 2006 - 2008. Karolína vpočátku vystupovala na obrazovce s příjmením Waszková, v srpnu 2007 se vdala a stala se Karolínou Římanovou.

Karolína Římanová vystudovala VŠB-TU v Ostravě, fakultu ekonomickou, obor marketing a obchod. Po skončení školy působila v rádiu Kiss Morava. K práci na rozhlasových vlnách se podle svých vlastních slov dostala náhodou a tvrdí, že cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Po čase zjistila, že práce v médiích je to, co jí baví a naplňuje.

doba působení v bohumínské televizi
Od února 2006 do roku 2008.

profesní krédo nebo motto, kterým se řídím
S úsměvem jde všechno lépe.

kdo, popřípadě co mě dokáže naštvat
Naštvat mě dokážou neupřímní, závistiví a chamtiví lidé. Vždycky mě strašně překvapí, že někdo může myslet jen sám na sebe a na svůj prospěch.

co mi naopak dokáže udělat radost
Když jsou kolem mě spokojení lidé, kteří ví co od života chtějí a život žijí naplno, ne jen přežívají. Lidé, kteří něco tvoří a budují a mají prostě tu správnou pozitivní energii.

oblíbený televizní pořad
Docela mě chytlo sledování reality show Vyvolení, bavilo mě pozorovat charaktery lidí a jejich proměny. Ráda se taky podívám na nějakou dobrou detektivku.

hobby
Hlavně hudba, tanec, zpěv a divadlo. Kdysi jsem taky tančila jak společenské tak moderní tance a zpívala. Ale už není tolik času :-) (bohužel)

člověk, kterého si nejvíce vážím
Těch je asi více, jsou to hlavně ti, na které se můžu vždycky spolehnout a vím, že mi pomůžou – takže rodina a pár nejbližších přátel.

publikováno:     zpět
 

fotogalerie

  Karolína Římanová

  Karolína Římanová v pořadu Zpravodajství.

  Karolína Římanová v pořadu Zpravodajství.

(c) 2011 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.