Televizní informační kanál Bohumín

fotogalerie

  Bohumínská televize vysílá dvacet let

Srpen 1999, tehdy se vám poprvé představila vaše televize - Televizní informační kanál Bohumín. Ano, už je tomu 20 let. Výročí připomenou například speciální předěly, uvidíte je ve vysílání po celý rok.

  Kulatý stůl na téma komunální volby 2018

V komunálních volbách 2018 v Bohumíně se uchází o hlasy 184 kandidátů z osmi politických stran, hnutí a koalic. Jejich lídři se sešli v předvolební debatě živě vysílané z radniční jednací síně zastupitelů.

  Dvaadvacátý Běh ulicemi města Bohumín

Po dvaadvacáté se v Bohumíně konal Běh ulicemi města, závod pro všechny generace. Mediálním partnerem byla bohumínská televize – Televizní informační kanál Bohumín a TV Marko.

  Z oken školky Rafík se valil hustý dým

Cvičný požární poplach spojený s evakuací dětí. Mateřská škola Rafík (Rafinérský lesík) zažila akční dopoledne. Program uspořádala spolu s dobrovolnými hasiči z Kopytova a Českým červeným křížem.

  Děti objevovaly bluescreen neboli kouzlo klíčování

Sešlo se nás ve studiu „trochu“ víc. Nejprve zvídavé děti z mateřinky ve Skřečoni a pak členové společensko-vědního kroužku ze ZŠ Masarykova. Nahlédli do zákulisí výroby televizního zpravodajství a nejvíc je bavilo „kouzlo“ bluescreen neboli počítačové klíčování.

  Záblatské divadlo v přírodě bylo v okolí unikátem

Blanka Freitagová, dnešní starostka TJ Sokol Záblatí, zažila éru divadla v přírodě – existovalo uprostřed lesa v Záblatí. Účinkovala v asi pětadvaceti hrách, zavzpomínala před kamerou bohumínské televize.

  Natáčení Kdo ví, odpoví s oblíbeným Krtečkem

Oblíbený Krteček je hostem nového dílu magazínu Kdo ví, odpoví. Postavička výtvarníka Zdeňka Milera dominuje interaktivní výstavě pro děti, která zavítala do Bohumína.

  Noví občánci Bohumína před kamerou

Vítání nových občánků Bohumína. Na žádném z populárních obřadů nechybí naše kamera, a tedy ani v sobotu 16. prosince 2017, kdy proběhl letošní poslední.

  Dvacátý první Běh ulicemi města v doprovodu kamer

Díky kamerám bohumínské televize jste mohli 8. května na obrazovkách a na internetu sledovat přímý přenos z Běhu ulicemi města. 21. ročník oblíbené sportovní akce přilákal 333 malých i velkých sportovců.

  Kraslice z Bohumína jsou rekordní!

Bohumín znovu v České knize rekordů a kuriozit, tentokrát díky kraslicím. Místní malérečka Eva Holeszová jich pro letošní Velikonoce vyrobila skoro čtyři tisíce. Není dne, aby slepičí, husí nebo pštrosí vejce nedržela v ruce. V tuzemsku spolu s dcerou oficiálně nemá konkurenci, komisaři je zařadili do databáze českých „nej“.

  Silvestr v poklusu, Nový rok v ledové vodě

Konec roku 2016 a počátek roku 2017 Bohumínští prožili aktivně. 30. prosince se závodníci vydali na tratě Silvestrovského běhu parkem Petra Bezruče a 1. ledna se otužilci vrhli do chladné vody Kališova jezera. Byli jsme u toho.

  Bílé Vánoce jako od Lady ve vzpomínkách Bohumíňáků

Bílé Vánoce jako od Lady. Byly takové někdy v Bohumíně? Lovili jsme ve vzpomínkách pamětníků s pomocí dobových fotografií. Členky bohumínského Seniorklubu zavzpomínaly na dobu, kdy byl Bohumín zasypaný sněhem a mrzlo, až praštilo.

  Osmdesátiny bohumínského hokeje

Nová rolba, setkání s pamětníky, exhibiční zápas, utkání krajské ligy mužů a speciální hosté – dlouholetý útočník Jan Peterek a herec, odchovanec bohumínského hokeje a rodák z Bohumína Patrik Děrgel. Bohumínský hokej oslavil osmdesátku.

  Televizní Ptejte se starosty a místostarostů

Starosta Bohumína Petr Vícha, místostarostové města Lumír Macura a Igor Bruzl, vedoucí odboru rozvoje a investic MěÚ Bohumín Jitka Ptošková. Zástupci radnice odpovídali v úterý 11. října na dotazy diváků.

  20. ročník Běhu ulicemi města v přímém přenosu

Jubilejní 20. ročník nabídl Běh ulicemi města. Sportovní akce, kterou si Bohumín zároveň připomíná konec 2. světové války v Evropě, přilákala několik stovek lidí. Průběh závodu vysílala bohumínská televize TIK v přímém přenosu, na kterém se podíleli Marek Spáčil, Jiří Spáčil a Martin Válek.

  Kulatý stůl na téma drogy mezi dětmi

Orlová a Bohumín. První dvě města v tuzemsku, která veřejně řekla, že drogy mezi dětmi jsou a značně rozšířené. Místní školáci mají zkušenosti s marihuanou, extází a pervitinem. Jaké kroky Bohumín chystá v protidrogovém tažení?

  Magazín Kdo ví, odpoví se vypravil na farmu za zvířaty

Nový díl soutěžního magazínu Kdo ví, odpoví natáčela moderátorka Lucie Kolková v nové atrakci Bohumína. Vezme vás za zvířaty do nové farmy, která vznikla v těsné blízkosti hobbyparku. Lucii a našeho kameramana Marka si oblíbily hlavně slepice.

  Muzikant Theo Kabut ve studiu bohumínské televize

Muzikant a rodák z Bohumína Theo Kabut před 35 lety emigroval do Německa. S rodným městem je ale pořád v kontaktu a sleduje místní dění, i díky zprávám TIK Bohumín. Televizi poznal také z druhé strany, když v době návštěvy Bohumína přijal pozvání k rozhovoru.

  Požár ochromil bohumínskou železniční stanici

Škoda za zhruba 100 milionů korun a totálně ochromená železniční stanice. Takový je výsledek požáru, který ve středu 10. února v noci vypukl rovnou na třech místech železniční stanice v Bohumíně.

  Silvestr 2015 - Záhada Pod Zeleným dubem

Slavná spisovatelka detektivek Džesyka Flečrová přijíždí do Bohumína, aby vyřešila záhadu hotelu Pod Zeleným dubem. Ubytuje se v nádherném secesním komplexu, kterým údajně prochází jakési strašidlo připomínající Bílou paní.

  S kamerou v laboratoři chemie

Bohumínská knihovna připravila pro školáky interaktivní hru plnou zajímavých pokusů, která je zavedla i do laboratoří Gymnázia Františka Živného. U dílu věnovaného pokusům v chemické laboratoři byla i kamera naší televize.

  S archeology po stopách historie Starého Bohumína

Už na podzim se náměstí ve Starém Bohumíně představí v novém kabátu. Městem financované rekonstrukci předchází průzkum a záchranné práce archeologů. Náměstí je v samotném středu historického jádra a vydalo první střípky minulosti. Archeologové získali důkazy, že dnes je oproti původní ploše asi o 1,5 metru výše.

  Další díl rubriky o opouštěných čtyřnohých kamarádech

Za krásného slunečného počasí jsme v pondělí 11. května natáčeli další díl pravidelné rubriky Chceme domů, která se už čtvrtým rokem objevuje jednou měsíčně v pořadu Zpravodajství. Nabízíme v ní opuštěné kočičí a psí nalezence, kteří hledají nový domov.

  19. ročník Běhu ulicemi města jsme vysílali živě

V květnu jsme nabídli tradičně náš největší a technicky nejnáročnější přímý přenos. Kamery bohumínské televize sledovaly dění na náměstí při 19. ročníku Běhu ulicemi města. Jednu z největších sportovních akcí ve městě vůbec pořádá s podporou partnerů Atletický klub Bohumín. Přímý přenos z náměstí zprostředkovali za TV Marko Marek Spáčil, Martin Válek a Jiří Spáčil.

  Kulatý stůl na téma ubytovny a doplatky na bydlení

Ubytovny. Nejen pro Bohumín palčivé a hlavně viditelné téma. Jaký bude jejich osud a co s lidmi, kteří v nich žijí? Od května 2015 začnou do vyplácení doplatku na bydlení vstupovat obce a města. Nepřímo ovlivní to, kdo smí na ubytovnách bydlet a kdo ne, a to se projeví i v sociální dávce na bydlení.

  Psí spřežení před kamerou bohumínské TV

Jízda se spřežením evropských saňových psů pod dohledem závodníka Martina Urbančíka. To byl jeden z dnů příměstského jarního tábora domu dětí v Bohumíně. Martin Urbančík se nedávno vrátil z Ruska, kde na zimním světovém poháru vyhrál s fenkami bronzovou medaili. Nejen s Martinem natáčel náš štáb.

  S kamerou za otužilci při Novoročním ponoru

Teplota vzduchu něco kolem 5 stupňů Celsia. Takové podmínky jim počasí připravilo přesně před rokem. Letos to otužilci měli mnohem těžší. Novoroční ponor do vody Kališova jezera v Šunychlu provázel menší mráz. Odvážlivci se přesto nezalekli a 1. ledna se na břehu sešli v hojném počtu.

  Hasičské cvičení v mrazu a ledovém větru

Hasiči něco vydrží, a my s nimi! Za mrazu a studeného větru probíhalo u břehu Kališova jezera v Šunychlu v prosinci 2014 jedno z největších cvičení bohumínských dobrovolných hasičů za poslední roky. Námětem cvičení byla dálková doprava vody.

  Starosta a místostarostové Bohumína ve studiu

Bohumínská televize počátkem prosince odvysílala pořad Ptejte se - setkání s občany. Na otázky diváků odpovídal starosta Bohumína Petr Vícha a místostarostové Lumír Macura a Igor Bruzl.

  S kamerou za koňmi a poníky do Šunychlu

Z bytů a centra Bohumína na venkov za koňmi. Nejen městské děti si plní svůj sen na ranči v Šunychlu. Na tradici svého předchůdce tam navázal jezdecký EquiRex klub, který oslavil první narozeniny. Zajeli jsme se na místo podívat s kamerou.

  Spisovatelka Alena Mrázová ve Studiu B

Uznávanou spisovatelku, překladatelku a vysokoškolskou pedagožku Alenu Mrázovou, rodačku z Bohumína, jsme uvítali ve studiu. V pořadu Host Studia B představila svou novou knihu nazvanou Vzkaz po Elfi Nitche. Alena Mrázová je úžasný člověk a neodmítla prosbu o věnování do knížky a autogram.

  Ve vzduchu s multikoptérou

Na zemi, pod vodou i ve vzduchu. Natáčení bývají různá, zajímavá, nevšední. Na fotografiích jsme zachytili testování multikoptéry, která pořizovala obrazové sekvence pro pořady, které jsme natáčeli v letošním roce.

  Předškoláci nahlédli do zákulisí bohumínské televize

Dvanáct předškoláků z mateřské školy ve Starém Bohumíně prozkoumalo zázemí bohumínské televize. Děti získaly exkurzi Televizním informačním kanálem Bohumín dárkem coby jedni z výherců fotosoutěže k 15. výročí televize.

  Předvolební beseda poprvé živě přímo z radnice

Poprvé ve své historii odvysílala bohumínská televize předvolební debatu Kulatý stůl z jiného místa, než je studio TIK Bohumín. Besedu před komunálními volbami 2014 televize odbavila přímo z radnice. Hosty pořadu byli lídři kandidujících stran a jejich kolegové z kandidátek.

  Starosta a místostarostové v televizním přímém přenosu

V přímém přenosu bohumínské televize odpovídali na otázky diváků starosta Bohumína Petr Vícha a místostostarostové města Lumír Macura a Igor Bruzl. Pořad "Ptejte se" uvedl Televizní informační kanál Bohumín v síti kabelové TV a na internetu v úterý 24. června 2014.

  Běh ulicemi města 2014 jsme odvysílali ŽIVĚ z náměstí

Svůj největší přímý přenos letošního roku odvysílala bohumínská televize v den státního svátku, ve čtvrtek 8. května. Televizní informační kanál Bohumín ŽIVĚ odvysílal 18. ročník Běhu ulicemi města. Živý obraz z Běhu ulicemi města bohumínská televize zprostředkovává od svého vzniku.

  Fotograf Jindřich Štreit v rozhovoru pro bohumínskou televizi

Uznávaný přední český fotograf Jindřich Štreit v květnu zavítal do Bohumína, aby v Salonu Maryška prezentoval soubor snímků nazvaný „Lidé Vítkovska“. Při vernisáži bohumínské výstavy si Jindřich Štreit našel čas pro rozhovor se štábem TIK Bohumín. Fotografie z natáčení zveřejňujeme s laskavým souhlasem autora Ladislava Pekárka.

  Kulatý stůl na téma nakládání se šrotem a sběrny kovů

Vše co je kovové, mizí ve velkém. Škody jdou v Bohumíně do statisíců. Bohumín, Rychvald a Dolní Lutyně proto chtějí upravit své obecně závazné vyhlášky o odpadech tak, aby lidé nesměli kovový odpad a šrot odevzdávat v komerčních sběrnách, ale pouze v městských sběrných dvorech, a to zadarmo. Komerční sběrny protestují.

  Natáčení pánského Bohumínského kroje

Tým žen pod vedením Aleny Krobotové před časem ve městě obnovil tradici Bohumínského kroje. Původně měly kroje pouze pro ženy, ale teď už jsou na světě dva kusy také pánského modelu kroje. No a když ho chcete natočit do zpráv, nezbývá nic jiného, než si ho vyzkoušet na vlastní kůži.

  Televizní novoroční projev starosty Bohumína

Vše nejlepší do nového roku popřeje v prvních lednových dnech občanům Bohumína starosta města Petr Vícha. Stane se prostřednictvím televizní obrazovky. Novoroční projev zařadí Televizní informační kanál Bohumín do svého pořadu Zpravodajství od soboty 4. ledna 2014.

  Podzimní setkání diváků se starostou a místostarosty

Starosta Bohumína Petr Vícha a místostarostové Lumír Macura a Igor Bruzl zhodnotili uplynulý rok ve městě. V pořadu „Ptejte se - setkání s občany“ odpovídali také na otázky diváků, kterých přišlo přes třicet. Občany nejvíce zajímala oblast bydlení a oprav bytového fondu.

  Předvolební speciál diskusního pořadu Kulatý stůl

Kdo bude poslancem Parlamentu České republiky za Moravskoslezský kraj? Rozhodneme ve volbách 25. a 26. října 2013. Televizní informační kanál ze studia v Novém Bohumíně odvysílal předvolební Kulatý stůl. Hosty pořadu byli Stanislav Folwarczny (ODS), Milada Halíková (KSČM), Pavol Lukša (TOP 09 s podporou Starostů) a Alfréd Michalík (ČSSD).

  Rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem

2. října zavítal do Bohumína prezident České republiky Miloš Zeman. Po debatě s občany na náměstí T. G. Masaryka zamířil na radnici, kde při odchodu poskytl našemu štábu rozhovor. Mluvil o starostovi Bohumína Petru Víchovi a svých knihách.

  Živý had ve studiu bohumínské televize

V zářijovém vydání pořadu „Studio B“ jsme uvítali hned dva hosty najednou. Chovatel hadů a plazů David Porwolik ze Záblatí totiž nepřišel sám, ale v doprovodu jednoho ze svých hadích miláčků. Před kamerami bohumínské televize se blýskl mladý hadí sameček Matýsek.

  Režisér Jan Hřebejk natáčí v Bohumíně Zakázané uvolnění

Oscarový režisér Jan Hřebejk natáčí v červenci v Bohumíně komedii Zakázané uvolnění. Do hlavních rolí obsadil Zuzanu Stavnou, Janu Strykovou, Hanu Vágnerovou, Ondřeje Sokola a další známé tváře. Pro svůj film si režisér Hřebejk vybral interiéry klubu Bublina v parku Petra Bezruče.

  Natáčení červencového dílu rubriky Chceme domů

Od října loňského roku se na obrazovce bohumínské televize setkáváte s  pravidelnou rubrikou „Chceme domů“, která je součástí pořadu Zpravodajství. Počátkem července jsme natáčeli v útulku v Šunychlu, kde moderovala Radka Matonogová.

  Minisérie věnovaná starobohumínskému kostelu

Historie mariánského chrámu Narození Panny Marie ve Starém Bohumíně je dodnes opředena tajemstvím, stejně jako milostný obraz Panny Marie Růžencové Starobohumínské. Kostel je poutním místem, jehož kult přesahuje staletí.

  Televizní studio funguje i v době montážních a bouracích prací

Bohumínská televize vysílá pořady ze studia v domě čp. 226 na náměstí T. G. Masaryka. Město Bohumín, jemuž dům patří, v něm v těchto dnech buduje nové rozvody pro ústřední vytápění. Náš štáb proto pracuje v provizorních, ba přímo bojových podmínkách.

  Ptejte se starosty a místostarostů Bohumína

Zeleň a její údržba, opravy bytového fondu, audity na radnici, aktuality z městských částí i centra města a stejně tak chystaná rekonstrukce Národního domu, výstavba sportovní haly a E-aukce. Témata pro starostu Bohumína Petra Víchu a místostarosty Lumíra Macuru a Igora Bruzla.

  Žáci nejen za kamerou aneb exkurze v televizi

Jak funguje televizní „klíčování“, co je k efektům potřeba, co si musí hlídat kameraman a co obnáší práce střihače. Nejen to se dozvěděli žáci Základní školy na tř. E. Beneše v Novém Bohumíně při návštěvě v našem televizním studiu.

  Běh ulicemi města díky nám v televizi i na internetu

Štáb studia TV Marko tradičně nechyběl 8. května na náměstí T. G. Masaryka při Běhu ulicemi města. Tým ve složení Marek Spáčil, Martin Válek a Jiří Spáčil připravil přímý přenos z této největší květnové sportovní akce v Bohumíně.

  Kulatý stůl na téma čističky vzduchu versus léčebné pobyty

Smog a prach. V Bohumíně je nemusíme představovat. Mohou pomoci čističky vzduchu? Nebo jsou to vyhozené peníze? V Bohumíně se před třemi roky rozeběhl projekt ozdravných pobytů dětí. Co je tam čeká?

  Kulatý stůl na téma Národní dům

Jeho historie sahá až do 17. století. Tak, jak ho známe dnes, se stavebně datuje do roku 1907. Národní dům ve Starém Bohumíně je kulturní památkou a město, které ho v roce 2007 koupilo, připravilo rekonstrukci. Má si Bohumín vzít na opravu úvěr? O tématu jsme diskutovali u Kulatého stolu.

  Natáčení novoročního projevu starosty Bohumína

V prvních dnech nového roku bohumínská televize pravidelně přináší novoroční projev starosty města. Pro prvního muže Bohumína, Petra Víchu, to byl již 14. televizní proslov v roli starosty. Vysíláme ho od soboty 5. ledna 2013. Za kamerou tentokrát stál Marek Spáčil.

  Ptejte se - podzimní setkání s občany

Plánovaná hromadná oprava věžových domů, stejně tak rekonstrukce v bytech, práva nájemníků a regenerace sídlišť. To jsou hlavní témata pořadu Ptejte se, který bohumínská televize odvysílala v úterý 4. prosince.

  Při natáčení virtuálních prohlídek hexakoptérou

Jedna z reportáží zavedla štáb bohumínské televize do polské obce Olza u česko-polských hranic. Jen pár metrů od soutoku Odry s Olší tam fotograf Tomáš Bartůsek z Virtual Travel pořizoval novou virtuální prohlídku pro město Bohumín.

  Kulatý stůl na téma krajské volby 2012

Sociální napětí a bezpečnost. Život v regionu. Skomírání učebních oborů. Hospodaření Moravskoslezského kraje. Tato a další témata jsme otevřeli v předvolebním speciálu diskusního pořadu Kulatý stůl (2. října 2012) na téma krajské volby 2012.

  Kulatý stůl na téma senátní volby 2012

Jak se lidem na Karvinsku žije? Cítí se zde bezpečně? Vnímají politici to, co lidé říkají? Ptali jsme se za vás v předvolebním speciálu diskusního pořadu Kulatý stůl na téma senátní volby.

  Natáčení Silvestra - Taková Nenormální Rodinka

Venku je skoro 30 stupňů ve stínu, ale my máme Silvestr. Ano, opět o prázdninách jsme se pustili do natáčení velkého silvestrovského programu, který se letos ponese v duchu Takové nenormální rodinky.

  Ptejte se - televizní setkání s občany

9. července chce Ředitelství silnic a dálnic uvést do provozu přivaděč k mostu ve Skřečoni. Jak se poté změní dopravní uspořádání v Bohumíně? Takové bylo úvodní téma pořadu Ptejte se - setkání s občany.

  Natáčení dívky s nejdelšími vlasy v Bohumíně

Chybělo jen pár dnů a Tereza Kaniová ze Záblatí by se ocitla v České knize rekordů. Její vlasy totiž měří neuvěřitelných 137,5 centimetru! Patnáctiletou "skoro rekordmanku" jsme s kamerou navštívili doma, kde jsme se s pomocí metru utvrdili, že minimálně v Bohumíně nemá Terezčina kštice konkurenci.

  Natáčení magazínu Kdo ví, odpoví na adventure golfu

Bohumín má jako jedno z mála měst v Česku sportovně-relaxační novinku - adventure golf. Vznikl u aquacentra městské společnosti Bospor v areálu za parkem Petra Bezruče. Štáb bohumínské televize se jako jeden z prvních podíval přímo na "greeny".

  Přímý přenos z 16. ročníku Běhu ulicemi města Bohumína

Sportovní událost měsíce května v Bohumíně jste mohli sledovat živě na televizní obrazovce. 16. ročník Běhu ulicemi města odvysílal Televizní informační kanál tradičně v přímém televizním přenosu, v síti kabelových operátorů RIO Media a PODA. Přímý přenos zajistil štáb bohumínského videostudia TV Marko.

  Nález 80 let starého hraničního kamene v meandrech Odry

V bohumínských meandrech řeky Odry se našel starý hraniční kámen. Kolega Jiří Spáčil z našeho studia ho našel v oblasti Vrbina u Starého Bohumína. Hraniční kámen je starý asi 80 let a pochází z období 1. republiky. Vymezoval hranice Československa, Polska a Německa. O nálezu jsme natáčeli reportáž.

  Kulatý stůl na téma dluhy, úvěry a předváděcí akce

Zadlužené domácnosti, rychlé půjčky, osobní bankroty, spotřebitelské úvěry a předváděcí akce. Téma nabídl Kulatý stůl, u kterého zasedla Libuše Olívková ze Sdružení obrany spotřebitelů MS kraj, Adam Vavrečka z občanské poradny Charity Bohumín, Daniela Kadlecová ze sociálního odboru bohumínské radnice a Jiří Hansel, senior, který jezdí na předváděcí akce.

  Ptejte se na téma nové dohody o nájemném

Radnice v Bohumíně předkládá nájemníkům svých bytů návrhy nových dohod o výši nájemného pro léta 2013 až 2015. V pořadu Ptejte se jsme debatovali se starostou města Petra Víchou, místostarostou města Igorem Bruzlem a vedoucí majetkového odboru bohumínské radnice Evou Drdovou.

  Studio TV Marko partnerem Plesu města Bohumína 2012

Studio TV Marko, servisní organizace naší televize, byla hlavním partnerem 16. Reprezentačního plesu města Bohumína. Proběhl 17. února a nesl se v duchu "cinema". Studio připravilo pro ples několik atrakcí. Tou bezesporu nejlákavější byl filmový dabing.

  Dobové snímky z let minulých - takoví jsme byli ...

Televizní informační kanál Bohumín vznikl v srpnu 1999. Žádná televize, a stejně tak ani ta bohumínská, by se neobešla bez redaktorů, moderátorů, technického štábu a spolupracovníků. Podívejte se v dobové fotogalerii, jací jsme byli.

  Silvestry bohumínské televize

Umíme bavit sebe a snažíme se, aby se s námi smáli také ostatní. Téměř každý rok připravujeme velký silvestrovský pořad. Natáčeli jsme Zagorovou, Hložka a Kotvalda, Ženu za pultem po 30 letech, Nemocnici na okraji města, Chalupníky, Hříšné lidi Města bohumínského a nejnověji Bohumínské Bakaláře.

  S televizní technikou nejen v terénu

Na nás a stejně tak na naší techniku narazíte prakticky kdekoli. Pravidelně například zajišťujeme přímý přenos z Běhu ulicemi města, natáčíme v přírodě, realizujeme dokumenty, provádíme záznamy komerčních akcí.

  Povodně 2010 a speciální povodňové zpravodajství

Povodně 2010 byly pro bohumínskou televizi velkou zkouškou. Náš štáb mapoval dění v zatopených částech města s mimořádným nasazením. Aktuální záběry jsme kontinuálně zařazovali do vysílání a připravili hodinové povodňové zpravodajství.

  Natáčení pořadů Host Studia B a Kdo ví, odpoví

Od roku 2010 zařazujeme do našeho vysílání lifestylové magazíny. V pořadu Host Studia B debatujeme o věcech všedních i nevšedních.

  Kulatý stůl na téma změny v sociální oblasti

Co přinese sociální reforma 2012? Jak zvládne Úřad práce novou agendu? O tom byl Kulatý stůl 5. prosince 2011. Moderoval Lukáš Kania.

  Kulatý stůl na téma drogy v Bohumíně

Drogy a drogová scéna na Bohumínsku. Takové bylo téma diskusního pořadu Kulatý stůl, který bohumínská televize odvysílala v přímém přenosu 1. listopadu 2011.

  Štáb pořadu Zpravodajství v akci

Pořad Zpravodajství je vlajkovou lodí vysílání bohumínské televize. Při jeho natáčení se potkáváme s řadou zajímavých osobností.

publikováno:     zpět
 

související témata

  videoarchiv
  televizní tipy / tiskové zprávy
  zasílání programu na e-mail

zajímavé odkazy

kontaktujte nás

  Televizní informační kanál Bohumín
Náměstí T. G. Masaryka 226, 735 81, Bohumín
tel. 553 810 105, 553 810 106, SMS 777 810 305
držitel licence: videostudio Spáčil - TV - Marko
tik@mubo.cz

vyhledávání

 
(c) 2011 Televizní informační kanál Bohumín a Spáčil - TV - Marko. Veškerá práva vyhrazena.